Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

16.04.2021

w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

RELACJA Z FP LKS-u WOSZCZYCE:

Skład: Wajs-Pardo, Pietrzok, Małecki, Piórek(Kubacki 35, Janoska 70), Tchkadua (Śmietana 45), Tkocz, Todorski, Pitlok, Miguła(Michalski 75)- Brożyński

Bramki:

Brożyński 2x

RELACJA Z FP LKS-u GARDAWICE:

LKS Woszczyce 2-3 LKS GARDAWICE

Derby Orzesza znowu dla Gardawic

Długo czekaliśmy na przełamanie i zgarnięcie 3 pkt.

Pierwsza połowa do zapomnienia, błędy indywidualne i było już 2:0 dla gospodarzy. Gola kontaktowego na 2:1 strzelił Marcin Pach

Po przerwie gra była lepsza, płynna, dzięki czemu z rzutu wolnego gola zdobył nasz kapitan Mateusz Kołodziej

Kilka minut później dołożył jeszcze jedną bramkę i drużyna Gardawic wyszła na prowadzenie.

Fatum dalej trwa i niestety trzeci rzut karny zmarnowany. Tym razem na przeszkodzie stanął bramkarz gospodarzy, który wyczuł strzał naszego zawodnika.

Oby to był krok w przód lepszych wyników!