Artur Bryła Trener
Wojciech Studzieński Drugi trener

Kamil Giel

22.06.2021

W 29 kolejce klasy A, Leśnik Kobiór pokonał u siebie Iskrę II Pszczyna 6:0(1:0). Do przerwy wynik nie był taki pewny. Prowadziliśmy po golu Rafał Pasternaka tylko 1:0, ale wynik powinien być okazalszy, ale gości dwa razy ratowała poprzeczka, a raz słupek. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie, a szczególnie w ostatnich 10 minutach. Najpierw w 60 minucie swojego drugiego gola strzelił Rafał Pasternak, a 5 minut później bramkę zdobył Dawid Jakubczyk. Na sam koniec spotkania dwa gole zdobył wprowadzony w przerwie Patryk Maiczek i jednego nasz najlepszy strzelec - Karol Jakubczyk.

22.06.2021.(wtorek), 18:00 - Kobiór, Centralna 117

Leśnik Kobiór - Iskra II Pszczyna 6:0(1:0)

1:0 - Rafał Pasternak, 15 min

2:0 - Rafał Pasternak, 60 min

3:0 - Dawid Jakubczyk, 65 min

4:0 - Patryk Maiczek, 81 min

5:0 - Karol Jakubczyk, 85 min

6:0 - Patryk Maiczek, 89 min

Sędziowali: Tomasz Kuźniarz (główny) oraz Marek Modrzik i Aleksander Frejowski (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik, Aleksander Skrobol (64.Błażej Kozyra), Radomir Kowalski, Grzegorz Seweryn - Adrian Chrobok (46.Patryk Maiczek), Rafał Białas (78.Krzysztof Jaromin), Rafał Pasternak, Karol Jakubczyk, Bartosz Kozyra (46.Marcin Myszor, 56.Karol Machalica) - Dawid Jakubczyk.

Rezerwowi: Bartosz Gogol.

Trener: Mirosław Woźnica.

Iskra II: Mateusz Glos - Arkadiusz Wróbel (46.Michał Głąb), Artur Bryła (46.Adrian Ryguła), Łukasz Mecner, Remigiusz Żyła, Wojciech Stawowy, Jacek Rabaszowski (68.Bartosz Michułka), Jan Kędzior, Wojciech Dygowski (58.Dominik Sońta), Kacper Prusek (76.Jakub Michułka), Mateusz Adamus.