Anna Dobija Kierownik drużyny
Mirosław Woźnica Trener

Kamil Giel

11.11.2020

W 14 kolejce klasy A, Iskra II Pszczyna przegrała z Leśnikiem Kobiór 3:6(1:6). 3 bramki zdobył Karol Jakubczyk (hat-trick w 20 minut), a po jednym Rafał Białas, Bartosz Gogol (z karnego) i Dawid Jakubczyk.

Po 41 minutach zanosiło się na pogrom, Leśnik prowadził aż 0:6. Jednak w pierwszej połowie z powodu kontuzji, boisko opuściło dwóch strzelców bramek - Rafał Białas i Dawid Jakubczyk. Iskra strzeliła bramkę do przerwy, a na drugą połowę nie wyszedł kapitan - Adrian Chrobok, również z powodu kontuzji. W drugiej połowie gospodarze zdobyli dwie bramki i mecz zakończył się wynikiem 3:6.

Było to drugie zwycięstwo z rzędu oraz ósmy mecz bez porażki. Brawo Leśnik!

11.11.2020.(środa), 13:30 - Grobla Ćwiklice (Ćwiklice, Strzelców Podhalańskich 29a)

Iskra II Pszczyna - Leśnik Kobiór 3:6(1:6)

3:6 - Krzysztof Skiba, 79 min

Sędziowali: Piotr Kotana (główny) oraz Dawid Wesoły i Andrzej Litowski (asystenci)

Iskra II: Dominik Chmiel - Mateusz Kocima, Paweł Zjawiński, Michał Klim, Jacek Rabaszowski, Mateusz Pelikański, Kacper Zieliński, Michał Grajcarek, Wojciech Pośpiech (75.Dominik Sońta), Radosław Rakowski (46.Bartosz Pisarek), Adrian Ryguła (35.Krzysztof Skiba)

Rezerwowi: Łukasz Stryczek, Oliwier Grygier, Kacper Kozik.

Trener: Krzysztof Skiba.

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik, Rafał Sosnowski, Marcin Myszor, Mateusz Czechowski - Aleksander Skrobol, Rafał Białas (38.Karol Machalica), Karol Jakubczyk, Adrian Chrobok (46.Paweł Pasternak), Bartosz Gogol (84.Błażej Kozyra) - Dawid Jakubczyk (44.Piotr Szewczyk, 90+1.Krzysztof Gruszka)

Rezerwowi: Grzegorz Seweryn.

Trener: Mirosław Woźnica

Żółte kartki: Paweł Zjawiński (12.niesp.zach.), Mateusz Kocima (37.faul), Krzysztof Skiba (49.niesp.zach.), Bartosz Pisarek (59.niesp.zach., 63.niesp.zach.) - Aleksander Skrobol (75.faul).

Czerwone kartki: Bartosz Pisarek (63.druga żółta), Mateusz Kocima (po meczu, niesp.zach.)