V Kolejka Klasy A:

LKS Znicz Jankowice 6 - 2 LKS Brzeźce

Piłka na boisku Znicza została odczarowana ! WYGRYWAMY !

Strzelcy bramek :

24’ Dominik Wieciech Znicz

27’ Michał Pustelnik Znicz

51' Michał Pustelnik Znicz

52’ Tomala Jakub Brzezce

78’ Mikołaj Guzik Brzezce

83’ Kuba Ogrodnik Znicz

89’ Maksymilian Grygier Znicz

90’+2 Artur Niemiec vel Opar Znicz

Dziękujemy lks Brzezce za bardzo emocjonujący mecz aż do ostaniej minuty

RELACJA Z FP LKS-u BRZEŹCE:

[05.09.2020]

Znicz Jankowice 6 - 2 LKS Brzeźce.

17:00

Boisko Znicza Jankowice

24' 1-0

27' 2-0

51' 3-0

52' 3-1 Jakub Tomala (as. Czwiorok)

76' Druga żółta (J. Tomala)

78' 3-2 Daniel Czwiorok (as. Guzik)

81' nie strzelony karny (Michał Puda)

83' 4-2

89' 5-2

90'+2 6-2

,,Kubeł zimnej wody"

Wyjazdowy mecz ze Zniczem zapowiadał się bardzo ciekawie. Kibice mogli zobaczyć 8 goli, piękne interwencje i dużo walki na boisku. W pierwszych piętnastu minutach nic nie wskazywało na to, że Brzeźce zejdą z boiska jako przegrani. Jednak w 24 minucie meczu Znicz po pięknym strzale z rzutu wolnego zdobył pierwszą bramek. Po trzech minutach wyprowadza drugi cios i wynik do przerwy 2-0. Kubeł zimnej wody na głowy i już wszyscy wiedzieli, że w drugiej połowie będzie trzeba dać 200% żeby wywalczyć punkty. Wychodzimy na drugą połowę po trzech zmianach które zarządził Trener Damian Odrobiński. 51 minuta - Znicz wbija 3 bramkę. To był ostatni gwizdek żeby ruszyć do ataku! Zaraz po wznowieniu gry Brzeźce ruszają do ataku jak rozwścieczone zwierze. Po zespołowej akcji i podaniu Czwioroka do bramki piłkę pakuje Jakub Tomala. Od tego momentu Brzeźce poczuły krew. W między czasie drugą żółtą kartkę dostaje Jakub Tomala i Brzeźce kończą mecz w dziesiątkę. Bogatsi o doświadczenia z pucharowego spotkania z Wisłą, Brzeźce wiedziały, że nawet w dziewiątkę da się strzelać bramki. W 78 minucie po rzucie wolnym uderzonym przez Mikołaja Guzika piłkę głową przecina Czwiorok. Gol !!!! Brzeźce na fali ruszyły do ataku. Zamieszanie w polu karnym, faul na Mikołaju Guziku i sędzia pokazuje na jedenasty metr! Do piłki podszedł Michał Puda. Piłka uderzona podcinką prosto w środek bramki. W tym momencie to zawodnicy z Jankowic obudzili się. Znowu ruszyli do ataku i w ostatnich 10 minutach udało im się strzelić 3 bramki. Mocno podrażnieni wracamy do Brzeźc bez punktów, bolesny wynik puścić w świat.

Już za tydzień mecz który elektryzuje cały klub, mecz derbowy z Czaplą Kryry. Czas wyciągnąć wnioski, mocno przetrenować cały tydzień i w sobotę pokazać na co stać naszą drużynę!!!!!

LKS Brzeźce!!!

Skład: Mateusz Nikiel, Michał Puda, Mikołaj Guzik, Szymon Folek (46'), Mateusz Grochla (46'), Maciej Gołka, Jakub Tomala, Daniel Czwiorok, Marek Wasyl (46'), Tomasz Kozik (80'), Konrad Tomala

Rezerwowi: Błażej Kokot (46'), Kacper Utrata (70'), Piotr Czernecki, Dominik Grzybek (46'), Irek Klepek (46'), Dominik Orzełek (80'), Kamil Pudełko.

Nieobecni: Marcin Gołek, Marek Białas, Aleksander Stawowy, Tomasz Stebel.

Kontyzjowani: Paweł Gołeczka, Daniel Wojdyła, Ryszard Mańka, Krzysztof Poręba.