Wojciech Węglorz Kierownik drużyny
Krystian Konieczny Trener

Marcin Adamiak

17.10.2014

Niestety druga wysoka porażka z zespołem z czołówki. Mimo mobilizacji znów w prosty sposób tracimy bramki, marnujemy wiele okazji ( w tym rzut karny ) i w ekekcie wysoko przegrywamy. Nie możemy się tłumaczyc brakiem 2-3 podstawowych zawodników ponieważ ich zmiennicy powinni sobie radzić na tym poziomie. Niestety 3 minuta, 45 minuta, zaś po przerwie 50 i 90 minuta. W tych właśnie minutach tracimy bramki. Źle zaczynamy i źle kończymy obie połówki. Pomiędzy tym amrnujemy co najmniej kilka bramkowych okazji, łącznie  zrzutem karnym. Kobyla grając z kontry i mając dwóch szybkich napastników również stworzyła kilka razy poważne zagrożenie pod naszą bramką. Autorem honorowego trafienia dla naszego zespołu był w 70 minucie Łucjan Węglorz. Czołówka tabela ucieka coraz bardziej i szybciej. Chcąc zachować resztki nadzieji trzeba usiąść pogadać szczerze i wziąść się za wygrywanie. Ponieważ za chwilę zamiast patrzeć za czołówką zaczniemy oglądać się za siebie gdy zbliży się do nas strefa spadkowa.