Autor:

Roonie10

Utworzono:

22.04.2018

W dzisiejszym spotkaniu pewnie pokonujemy rezerwy Promienia Glinica  0:4. Mecz od początku pod nasze dyktando długo utrzymujemy się przy piłce jednak brakuje wykończenia.Gra jest cały czas kontrolowana i w 35 minucie wychodzimy na prowadzenie.Promień wychodzi z nielicznymi kontrami. W 41 minucie jest już 0:2 dla nas i takim wynikiem kończy się to spotkanie.Po zmianie stron Promień próbował szybko zdobyć bramkę kontraktową jednak czujna była nasza obrona i bramkarz.Po paru minutach to Unia przejęła inicjatywę znów stwarzając sobie dogodne sytuacje w ok 65 minucie kończymy ładną akcję bramką i jest 0:3. Przyjezdni nadal prowadzą grę czego efektem jest bramka na 0:4. Do końca spotkania kontrolujemy grę starając się o kolejne bramki.Glinica próbowała zdobyć bramkę honorową jednak dziś dobrze spisała się nasza obrona.Mecz kończymy zasłużoną wygraną 0:4.