Jedność Jejkowice Gospodarze

Tomasz Pawełczak Kierownik drużyny

tomasz620

25.09.2017

Otwarcie meczu i znów na listę strzelców wpisuje się Łukasz Twardzik. Nie trwało to nawet 40 sekund kiedy mogliśmy cieszyć się z prowadzenia. Szybka bramka uspała naszych zawodników, inicjatywa została przejęta przez Jejkowice co przyczyniło się do dwóch szybkich bramek i po raz pierwszy od dłuższego czasu musieliśmy odrabiać straty. Co nie udało się strzałami Pawła Matury, Łukasz Twardzika i Adriana Gęborskiego udało się dopiero w ostatniej akcji pierwszej połowy Szymkowi Mołdawskiemu. Druga połowa to mnóstwo szans i akcji po jednej i po drugiej stronie, za każdym razem zatrzymywali obaj bramkarze. Najlepszą sytuację miał Kacper Tokarski który w akcji sam na sam zbyt nisko podniósł piłkę i bramkarz wybił na rut rożny. Nerwowa końcówka, mało zmian i rotacji w składzie dało pewność w obronie. Gol na przypieczętowanie 3 punktów padł dopiero w 19 minucie. Autorem gola był Kacper Tokarski. Kolejne 3 punkty zainkasowane. Walczymy dalej.