Grzegorz Mozol Trener
Brak zawodników

Administrator Luks Mańkowice

28.09.2014

Za nami kolejne derby,które i tym razem przyniosły olbrzymie emocję. Nasza drużyna po zaciętym pojedynku wygrywa 2:1 z drużyną KS Metalowiec Łambinowice. Mecz chaotyczny ze strony jednej jak i drugiej drużyny jednak trzeba przyznać iż więcej sytuacji stworzyli goście i tylko dzięki szczęściu i waleczności nie przegrywamy tego spotkania. Pierwsza połowę należała do gości,którzy znacząco przeważali i stwarzali groźne ataki. Zdobywamy bramkę po akcji pod bramką Krzysztofa Szelwacha, który świetnie wbiega w pole karne i wyprowadza Mańkowice na prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy przeciwnicy strzelają bramkę i mamy do szatni remis. Druga połowa była już bardziej po stronie gospodarzy i to oni stwarzali groźne sytuacje bo już w 47 minucie był rzut karny po faulu na naszym napastniku w polu karnym, jednak trafiamy w słupek i nadal remis 1;1. Nie brakowało groźnych sytuacji podbramkowych pod jedną jak i drugą bramką dzięki czemu emocji nie brakowało.  I tak w końcowej części meczu nasz niezawodny napastnik Krzysztof Komurek po indywidualnej akcji w polu karnym przeciwnika wyprowadza naszych na prowadzenie. Końcówka należała do gości i tylko szczęściu zawdzięczamy,że 3 punkty należą do nas! Oby tak dalej!