Tomasz Schichta Trener
Jarosław Panasiński Trener

Bartosz Góra

02.09.2017

Trampkarze Koksownika rozpoczęli dzisiaj przy ulicy Sportowej w Gogolinie swój sezon. Na inaugurację pokonali tamtejszy MKS 5:0.

Koksownik dobrze wszedł w to spotkanie. Dominował na boisku i potwierdził to otworzeniem wyniku w 8 minucie. Po kąśliwym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Tomasza Lepicha do bramki trafił Bartosz Kusznir. Do przerwy wynik się nie zmienił mimo ataków ze strony zdzieszowiczan. W drugiej połowie mecz bardziej się otworzył, a Koksownik zaczął wykorzystywać swoje okazje. Z przodu spustoszenie w obronie MKS-u siał Bartosz Polak, który strzelając w 40, 48 i 68 minucie skompletował hat-tricka. Asystowali mu odpowiednio Tomasz Lepich, Patryk Machoń oraz Michał Herkała. Jedną bramkę po dograniu Bartosza Polaka dorzucił w 59 minucie jeszcze Patryk Wojdyła.