Lot Konopiska Gospodarze

Przemysław Wachowicz Fizjoterapeuta

Admin Admin

18.09.2017

Kolejny mecz nasi seniorzy zakończyli bez straty bramki. Strzelili natomiast dwie a ich autorem był Kotas Łukasz.

Orły Kusięta zaskoczyli naszych piłkarzy wysokim pressingiem oraz nieustępliwą walką choć nie przekładało się to na sytuację pod bramkowe. Lot w pierwszej połowie nie mógł stworzyć sobie dogodnej sytuacji. Bardzo duże zmartwienie dla trenerów Lotu była sytuacja z 25 minuty gdzie Kuba Ciuk i Kuba Sapała zderzyli się głowami i musieli zejść z boiska Na szczęście obyło się bez poważnych urazów głowy. Kuba Ciuk ma 7 szwów a Kuba Sapała dwa. Na drugą połowę zmiana taktyki oraz przemeblowanie zespołu zaowocowało stwarzaniem sobie sytuacji pod bramkowych. Jak już wcześniej wspomnieliśmy dwie taki sytuację wykorzystał Kotas i nasi kibice mogli cieszyć się z kolejnego zwycięstwa bez straty gola.

Lot Konopiska - Orły Kusięta 2:0 (0:0)

Bramki: Kotas x2

Skład Lotu: Balitskyi - Jezierski(Dylikowski),Ciuk(Kowalik ) ,Kozak - Sapała(Cierpiał Michał),Kotas,Dziubiński,Opala(Figzał,Cierpiał Piotr),Banasiak(Plaza)Kotas Rez. Woźniak