Autor:

Admin

Utworzono:

28.06.2016

Lider odprawiony z kwitkiem. Po ciekawym widowisku nasza drużyna pokonała lidera ze Skorogoszczy, który tym samym doznał pierwszej porażki w obecnym sezonie. Bongiści podtrzymali fantastyczną passę, z ostatnich 11 spotkań wygrali 10 i zremisowali raz we Wrzoskach.
Mecz nie rozczarował licznie zgromadzonej publiczności. W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramek. Jednak to zawodnicy z Karczowa okazali się bardziej skuteczni. Najpierw w 14 minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Wedlera, najwyżej w polu karnym wyskoczył Sebastian Czech i strzałem głową dał prowadzenie Bongistom. Po upływie kolejnych 5 minut gospodarze prowadzili już 2-0. Bramkę z rzutu karnego zdobył Michał Winsze. Drugą połowę lepiej rozpoczęli zawodnicy ze Skorogoszczy, którzy w pierwszym kwadransie wykonywali osiem rzutów rożnych i stwarzali sobie dogodne sytuacje. Gospodarze skupili się w tej części gry na obronie korzystnego rezultatu starając się wyprowadzać kontrataki. Po jednej z takich akcji w polu karnym gości faulowany został Owczarek i sędzia po raz drugi podyktował „11”. Drugi raz na listę strzelców w tym meczu wpisał się Winsze. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Drużyna gospodarzy po stojącym na dobrym poziomie meczu pokonała lidera 3-0 i tym samym jest jedyną niepokonaną drużyną tej wiosny.