Tobiasz Czeszek Kierownik drużyny
Krystian Lewicki Trener

Admin

20.06.2016

W drugiej kolejce sezonu 2012/2013 Bongiści mierzyli się na boisku w Dobrzeniu Wielkim z rezerwami miejscowego TOR-u. Niestety przez większość spotkania przewagę posiadali gospodarze, którzy dobrze utrzymywali się przy piłce i przede wszystkim byli skuteczni pod bramką rywala. Nasi zawodnicy w pierwszej połowie stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, a wynik 1:0 dawał nadzieje na skuteczną walkę w drugiej połowie. Jak sie okazało drugie 45 minut było zdecydowanie gorsze w naszym wykonaniu, a indywidualne błędy oraz nieporadność w ofensywie sprawiły, że cały mecz kończy się wynikiem 4:0 dla gospodarzy. Dodatkowo w końcówce meczu czerwoną kartkę otrzymał Paweł Ploch, który będzie pauzował w najbliższym meczu.