Autor:

Metalowiec

Utworzono:

04.05.2016

Wczorajsze spotkanie seniorów w meczu półfinałowym Pucharu Polski z drużyną KKS Czarni Korfantów zakończył się zwycięstwem oraz awansem naszego zespołu. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, obie drużyny chciały awansować do finały i walczyli o to do ostatniego gwizdka. Drużyna z Korfantowa wygrywała do przerwy 1:0 lecz nasi zawodnicy po przerwie pokazali serce do gry i do 60 minuty strzelili 2 bramki. Po stracie 2 bramek goście rzucili wszystkie siły do atak lecz na nasze szczęście nie udało im się pokonać naszego bramkarza po raz kolejny. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.
Skład naszej drużyny :
1. Grzebieniak Szymon - 6. Kownacki Dawid, 4. Całka Marcin ( kapitan ), 11. Jarzynka Marek, 8. Łacny Łukasz (90 ' 16. Strombek Paweł), 13. Drozd Sebastian, 9. Kutyła Bartłomiej, 19. Rudyk Łukasz, 10. Sawicki Dariusz, 18. Śmiały Krzysztof ( 46' 3. Wolski Maciej), 2. Dańczyszyn Grzegorz ( 90' 5. Ziubryniewicz Dariusz)
Bramki strzelali ( asysta ) :
0:1 - 42 min. Przeciwnik
1:1 - 56 min. Sawicki Dariusz ( Rudyk Łukasz )
2:1 - 60 min. Sawicki Dariusz ( rzut karny )
Żółte kartki w naszej drużynie otrzymali :
Rudyk Łukasz, Łacny Łukasz oraz Kutyła Bartłomiej
Po zwycięstwie w tym meczu nie pozostało nam nic innego jak wygrać finał. W finale czeka już na nas drużyna LZS Sudety Moszczanka, będzie to kolejny trudny mecz dla naszych zawodników i nie będziemy przystępować do tego meczu w roli faworyta, lecz już nie raz udowodniliśmy że każda drużyna musi się z nami liczyć. Finał Pucharu Polski odbędzie się 26 Maja 2016 roku o godzinie 17:00 na stadionie w Rusocinie.