Tomasz Karasiński Trener
Bogdan Wójcik Kierownik drużyny

mak

24.10.2015

1'. Sędzia daje znak do rozpoczęcia meczu.

10'. Groźnie atakuje Zawisza lewą stroną boiska. Piłkarz z Pajęczna mija dwóch naszych zawodników i uderza na bramkę. Magini instynktownie odbija piłkę przed siebie i do dobitki dochodzi napastnik Zawiszy. Na nasze szczęście strzał z 5 metrów mija bramkę Andrespolii.

15'. Szybka akcja drużyny z Wiśniowej Góry. Wysokie dośrodkowanie do Kuchciaka przechodzi nad bramkarzem ale też niestety klika centymetrów nad głową Rafała. A szkoda, bo ten miał już tylko przed sobą pustą bramkę.

20'. Ładna akcja lewą stroną Kopy który mija trzech zawodników Pajęczna i próbuje podać do nadbiegającego Kuchciaka. W ostatniej chwili lot piłki przecina bramkarz gospodarzy.

27'. Znów w natarciu Andrespolia. Sławiński wypuszcza Kopę, ale strzał Damiana w ostatniej chwili nad poprzeczkę przenosi czubkiem głowy obrońca Zawiszy. Mamy rzut rożny.

28'. GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!  Z rzutu rożnego Wilk do Leonowa i Paweł pakuje piłkę do siatki Pajęczna. Andrespolia prowadzi 1:0.

30'. Żółta kartka dla Pawła Leszczyka z Zawiszy za niebezpieczne wejście w naszego zawodnika.

36'.  Dośrodkowuje Ciszewski na głowę do Kuchciaka ale strzał Rafała łapie bramkarz.

44'. Kontra Andrespolii. W polu karnym Kuchciak, ale zamiast podawać do nieobstawionego Kopy wdaje sie w pojedynek z obrońcami Zawiszy i traci piłkę.

45'.  Rzut rożny dla Zawiszy. Strzał głową napastnika gospodarzy broni Magini.

45'. Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0:1.

46'. Druga połowa rozpoczyna się od ataków Zawiszy.

50'. Strzał napastnika Zawiszy z 16 metrów łapie Magini.

51'. Żółta kartka dla Maginiego za faul poza polem karnym. Strzał z rzutu wolnego brani bramkarz Andrespolii.

55'. GOL dla Zawiszy. 1:1. Po faulu na zawodniku Zawiszy na wysokości pola karnego sędzia dyktuje rzut wolny. Dośrodkowanie na pole karne i zawodnik Pajęczna strzałem po ziemi pokonuje Maginiego.

56'.  Zmiana w Andrespolii. Z boiska schodzi Milczarek a w jego miejsce pojawia się Jaśkiewicz.

58'. Na czystą pozycję wychodzi Kopa, jednak zostaje sfaulowany przed polem karnym przez Okrzesiuka. Zawodnik Zawiszy otrzymuje za ten faul czerwoną kartkę i musi opuścić boisko. Zawisza gra w "10".

65'. Po czerwonej kartce dal Zawiszy mecz zrobił sie nerwowy. Gospodarze cofneli się z nastawieniem na kontry. Andrespolia próbuje rozmontować defensywę przeciwników.

69'. Zmiana w Andrespolii. Za Wilka wchodzi Wierucki.

79'. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!  Zawisza - Andrespolia 1:2. Akcja Damiana Kopy który zakręcił obrońcami Zawiszy i strzela na bramkę. W ostatniej chwili noga Rafała Kuchciaka zmienia tor lotu piłki i ta myląc bramkarza gospodarzy wpada do siatki.

83'.  Strzela Kurzawa, minimalnie niecelnie.

90'. Koniec spotkania. Andrespolia odnosi czwarte z rzędu zwycięstwo.