90'
Widzów: 50 Sędziowie: Dagobert Kroll

Kary

50'
Rafał Sobczyński Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez zagranie piłki ręką
65'
Patryk Czerner Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika
70'
Kamil Haręża Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez odkopywanie piłki po przerwaniu gry przez sędziego

24.11.2015

W meczu kończącym rundę jesienną zremisowaliśmy na własnym boisku 0:0 z niepokonanym liderem z Krępnej.

W przeciągu całego meczu to goście lepiej operowali piłką, stworzyli sobie jednak zaledwie dwie dogodne sytuacje bramkowe. W pierwszej z nich dobrze w bramce interweniował Damian Smieszek, natomiast pod koniec spotkania piłkę sprzed linii bramowej wybił Aron Suchy.

Nasz zespół zaimponował konsekwentną grą w obronie, walką od pierwszej do ostatniej minuty. Brak nominalnych napastników wymusił taką a nie inną taktykę.

Rundę jesienną kończymy niepokonani na własnym boisku, z 21 zdobytymi punktami, co przełożyło się na 4 miejsce w tabeli.