Kary

LZS Kujawy
LZS Kujawy
70'
Marek Leżuch Niesportowe zachowanie, odepchnięcie rękoma przeciwnika po gwizdku sędziego
72'
Marek Gnielka Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego
72'
Marek Gnielka Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego poprzez wymachiwanie rękoma i wykrzykiwanie pod jego adresem niecenzuralnych słów
80'
Krystian Wistuba Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi
23'
Roland Suchy Niesportowe zachowanie sugerowanie wymuszanie na sędziego pokazania kartki

07.10.2015

Po raz pierwszy w sezonie 2015/2016 nasza drużyna musiała zejść z boiska bez zdobyczy punktowej. Po spotkaniu, w którym przede wszystkim dominowała walka, a sytuacje bramkowe dla obu drużyn można policzyć na palcach jednej ręki, przegraliśmy na wyjeździe w Kujawach 0:2 (0:2).

Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie. Obie bramki padły po stałych fragmentach gry. Pierwsza po strzale głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, natomiast przy drugiej niefortunnie interweniował Grzegorz Rogala i głową pokonał własnego bramkarza.

W przyszłą niedzielę, tj. 11 października będzie okazja do szybkiej rehabilitacji. O godzinie 15:00 rozpocznie się mecz, w którym podejmiemy na własnym boisku LZS Kromołów.