Kamil Czerner Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika
Patryk Czerner Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika

Tomasz Kowol Trener
Mariusz Fornol Kierownik drużyny

mario1983

21.09.2015

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo odnieśli w ubiegłą niedzielę nasi seniorzy. Po znakomitym spotkaniu pokonali w Choruli miejscowy KS aż 6:0 (3:0).

Tylko przez pierwszy kwadrans mecz był w miarę wyrównany. Z każdą upływającą minutą dominacja gości rosła, którzy całkowicie opanowali środek boiska. Przy pierwszej bramce pomógł nam obrońca Choruli Sebastian Kokoszka, gdy niefortunną interwencją głową pokonał własnego bramkarza.

Wisienką na torcie w tej części gry była druga bramka, kiedy piłka wędrowała jak po sznurku i ostatecznie trafiła do Mateusza Wystracha, który dopełnił formalności.

Druga połowa miała podobny przebieg do pierwszej. Na niewiele pozwoliliśmy gospodarzom, a sami dorzuciliśmy jeszcze trzy bramki autorstwa Pawła Wczesnego.

Reasumując, po najlepszym do tej pory spotkaniu, zasłużenie wygrywamy czwarty mecz z rzędu. Brawa należą się całemu zespołowi. Bardzo dobra gra napawa optymizmem przed kolejnymi spotkaniami.

Za tydzień czeka nas pauza. Kolejny mecz rozegramy dopiero w sobotę, 3 października o godzinie 15:00 w Kujawach.