Autor:

Admin

Utworzono:

14.06.2016

Ostatni mecz w tym roku na boisku w Karczowie rozegrali Bongiści. Rywalem był spadkowicz z ligi okręgowej Start Dobrodzień. W pierwszych minutach przewagę osiągnęli gospodarze, a goście rzadko gościli pod bramką Kocemby. Po kilkunastu minutach ładnym uderzeniem z ok 20m popisał się Burzyk i wynik brzmiał 1:0. Im bliżej było końca pierwszej połowy tym bardziej niebezpieczni byli goście jednak na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem. Drugą połowę lepiej zaczęli zawodnicy Startu i udało im się doprowadzić do wyrównania. Nasi zawodnicy jednak chcieli za wszelką cenę zakończyć rok zwycięstwem w Karczowie i cel ten udało się zrealizować. Na kilkanaście minut przed końcowym gwizdkiem sędziego zwycięską bramkę zdobył S.Czech, tym samym ustalając wynik spotkania.