23.06.2015

Śląsk II Wrocław SA 1:3 (0:1) WKS Śląsk Wrocław

skład: Czapran ( Antosik) - Augustyn, Supranionek, Wojtasik, Jasiński - Froń, Bialik, Głogowski, Mularczyk - Wróbel, Kotowicz.

na zmiany wchodzili: Babuśka, Czupry, Połomka, Czarnomski, Wilk, Mokrzycki, Kłosowski

Bramki: Wróbel asysta Mularczyk , Wróbel asysta Mularczyk , Wróbel asysta Augustyn.

zawodnik meczu : Czapran ( obronione dwa karne) , Wróbel ( strzelone trzy bramki)

Pierwsza połowa to dominacja naszej drużyny, ale skuteczność fatalna. Po pierwszych 10 minutach powinniśmy już zdobyćdwie bramki. Udało się dopiero w 12 minucie po centrze Mularczyka bramkę zdobył Wróbel. Później koncert niewykorzystanych sytuacji. W pierwszej połowie jedna z nielicznych akcji przeciwnika i po faulu w polu karnym naszego obrońcy sędzia podyktowałrzut karny. Na szczęście nasz bramkarz Kacper Czapran w dniu dzisiejszym był nie do pokonania i obronił strzał przeciwnika.

W drugiej połowie coraz śmielej atakowali zawodnicy spółki, my również prowadziliśmy otwartą grę chcąc podwyższyć wynik. W 53 minucie po wątpliwym faulu w polu karnym naszego zawodnika sędzia znów podyktował rzut karny, którego obronił nasz bramkarz. Bez wątpienia zawodnik meczu kilka obronionych trudnych piłek i dwa karne to jest godne podziwu. Chwilę później kolejny rajd prawą stroną Mularczyka wejście w pole karne, strzał broni bramkarz , ale piłka sięodbija i trafia znów pod nogi Mularczyka. Ten podaje do Wróbla i mamy 0:2. Po stracie bramki zawodnicy Śląska SA próbowali zdobyć szybko kontaktową bramkę, ale kolejna nasza kontra i faul ok. 30 m przed bramką. Wykonuje go Augustyn, wysoką wrzutkę w pole karne przedłuża głową Wróbel i zdobywa trzecią bramkę. W końcówce meczu nasz zespół grał w mocno rezerwowym składzie. Na zakończenie sezonu trener dał pograć rezerwowym zawodnikom przeciwnik zdobył honorowa bramkę.

Zdominowaliśmy przeciwnika, ale skuteczność jest fatalna. mecz powinien skończyć się zdobyciem 6-7 bramek. Gratulacje dla bramkarza, który broniąc dwa karne dał nam zwycięstwo. jak również dla Wróbla który na koniec sezonu ustrzelił hattrica.