Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

31.07.2020

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Leśnika. Już w trzeciej minucie Bartosz Kozyra wstrzelił piłkę w pole karne, bramkarz Krupińskiego wypluł piłkę przed siebie, ale na miejscu był Marek Jędyczek i najskuteczniejszy strzelec Leśnika skierował piłkę do bramki. W pierwszej połowie nie mieliśmy zbyt wielu akcji. Dla Leśnika mógł trafić Krzysztof Gruszka ale nie wykorzystał dobrej okazji, a przy strzale gracza Krupińskiego naszą drużynę uratowała poprzeczka. Jednak w drugiej połowie z minuty na minutę Leśnik osiągał coraz większą przewagę. W 64 minucie Dawid Kulisz posłał kapitalną piłkę do Bartosza Kozyry, który podał do dobrze ustawionego Marka Jędyczka, a ten tylko dołożył nogę i było 2:0. Dwie minuty później było już po meczu. Kapitan Leśnika - Dawid Kulisz mijał jak tyczki obrońców Krupińskiego i w sytuacji sam na sam pokonał Marka Bronnego. W 80 minucie Tomasz Zawadzki ładnie odebrał piłkę w ataku, podał do Bartosza Kozyry a ten dobił gości strzelając im czwartego gola.

27.05.2015.(środa), 18:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 4:0(1:0) Krupiński II Suszec

1:0 - Marek Jędyczek, 3 min

2:0 - Marek Jędyczek, 64 min

3:0 - Dawid Kulisz, 66 min

4:0 - Bartosz Kozyra, 80 min

Sędziowali: Bartosz Badowski (główny) oraz Andrzej Celder i Tomasz Sitko (asystenci)

Leśnik: Paweł Targiel - Łukasz Berski, Robert Hyba, Rafał Białas, Dominik Bam - Rafał Ulman, Tomasz Zawadzki, Dawid Kulisz (70.Dawid Szromek) - Krzysztof Gruszka (82.Tomasz Kłakus), Marek Jędyczek, Bartosz Kozyra.