Siódemka Tychy Gospodarze

Adrian Cebula Trener
Kamil Giel Kierownik drużyny

25.07.2020

Początek meczu bardzo nerwowy z oby stron, ale to Leśnik stwarzał sobie okazje. Najlepszą miał Marek Jędyczek, który dostał kapitalne podanie od Bartosza Kozyry, lecz w tej sytuacji dobrze interweniował nowo pozyskany bramkarz Siódemki. W 30 minucie niestety to nasi rywale wyszli na prowadzenie. Ładna dwójkowa akcja, pierwszy silny strzał w słupek, ale piłkę skutecznie dobił Kamil Golimowski. Pod koniec pierwszej odsłony spotkania, znów Marek Jędyczek dostał kapitalne podanie po ziemi i w sytuacji sam na sam górą był wychodzący z bramki Czmok.

W 60 minucie Leśnik dopiął swego. Dobra akcja Leśnika i do bramki z prawej strony boiska trafił Marcin Myszor. Chwilę później ten sam zawodnik mógł strzelić swojego drugiego gola, lecz piłkę po jego strzale szyją po rzucie rożnym obrońca gospodarzy wybił z linii bramkowej. Obie drużyny chciały w tym meczu zwyciężyć, gra była ostra, lecz sędzia tracił panowanie nad spotkaniem i kartki rozdawał za niesportowe zachowania. W 80 minucie nasz kapitan Dawid Kulisz dostał drugą żółtą kartkę za faul i musiał opuścić boisko. Siódemka mając przewagę jednego zawodnika próbowała atakować, a Leśnik wyprowadzał kontry. Jedna z nich, na 3 minuty przed końcem mogła dać zwycięstwo. Tomasz Zawadzki będąc w dogodnej sytuacji wysunął piłkę koledze na 5 metr a piłkę w ostatnim momencie wybił obrońca.

28.03.2015.(sobota), 15:00 - Tychy (sztuczne boisko przy ul.Edukacji)

Siódemka Tychy 1:1(1:0) Leśnik Kobiór

1:0 - Kamil Golimowski, 30 min

1:1 - Marcin Myszor, 60 min

Sędziowali: Krzysztof Tymek (główny) oraz Michał Świder i Anna Synówka (asystenci)

Siódemka: Wojciech Czmok - Rafał Machowski, Aleksander Lipski, Krzysztof Cituk (83.Mateusz Krajewski), Łukasz Surlas, Bartosz Sowa (70.Andrzej Sadecki), Damian Tauliczek, Mateusz Kowcz, Kamil Golimowski, Piotr Kołodziejczyk (65.Dawid Śmigielski), Marcin Skrzypczak (65.Dariusz Kołcz).

Rezerwowi: Aleksander Furczyk, Norbert Ptak.

Trener: Aleksander Lipski.

Leśnik: Michał Woźnica - Dawid Szromek (52.Paweł Targiel), Marcin Myszor, Dominik Bam, Sebastian Suchan - Rafał Białas, Dawid Kulisz, Tomasz Zawadzki - Marek Jędyczek, Rafał Ulman (23.Robert Hyba), Bartosz Kozyra.

Rezerwowi: -.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Łukasz Surlas (32.niesp.zach.), Mateusz Kowcz (59.faul) - Dawid Szromek (32.niesp.zach.), Dawid Kulisz (62.niesp.zach.,80.faul), Bartosz Kozyra (77.niesp.zach.).

Czerwona kartka: Dawid Kulisz (80.druga żółta).