Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

31.07.2020

Na bramki musieliśmy czekać do drugiej połowy, a strzelali je niestety tylko goście. Już w 2 minucie katastrofalny błąd Sebastiana Suchana, który zbyt krótko podawał głową do bramkarza wykorzystał Michał Michalak. W 58 minucie rzut rożny mają goście i po zamieszaniu piłkę do bramki skierował stoper ZET-ki - Marcin Kaptur. Wynik ustalił 4 minuty przed końcem wchodzący z ławki Dawid Dybał, który również po rzucie rożnym i błędzie w defensywie strzelił kolejną bramkę dla gości. Dla Leśnika był to 3 mecz z rzędu bez zwycięstwa, natomiast dla ZET-ki trzeci wygrany mecz pod rząd w stosunku 3:0.

25.10.2014.(sobota), 15:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 0:3(0:0) ZET Tychy

0:1 - Michał Michalak, 47 min

0:2 - Marcin Kaptur, 58 min

0:3 - Dawid Dybał, 86 min

Sędziowali: Paweł Łukaszczyk (główny) oraz Damian Drabik i Tomasz Sitko (asystenci)

Leśnik: Wojciech Kłakus - Sebastian Suchan (80.Bartosz Kozyra), Marcin Myszor, Robert Hyba, Paweł Myszor - Rafał Białas, Adrian Chrobok, Rafał Pasternak - Marek Jędyczek, Tomasz Zawadzki (62.Paweł Targiel), Dawid Kulisz.

Rezerwowi: Tomasz Kłakus, Dawid Szromek, Rafał Ulman.

Trener: Adrian Cebula.

ZET: Piotr Kowalczyk - Marcin Kaptur, Krzysztof Krupiński, Maciej Ludwiczak, Adam Ryszka, Kamil Ziemba (80.Daniel Oprzondek), Michał Słonina, Krzysztof Kulpiński, Michał Michalak (52.Jakub Burczyński), Rafał Ptak (77.Jakub Cuda), Mariusz Wilczek (68.Dawid Dybał).

Rezerwowi: Adrian Odyjewski, Patryk Kapica.

Trener: Zbigniew Pustelnik.

Żółte kartki: - Dawid Dybał (82.niesp.zach.).