Kamil Giel Kierownik drużyny
Jarosław Kupis Trener

Kamil Giel

31.07.2020

W pierwszej połowie meczu pomiędzy Leśnikiem Kobiór a Fortuną Wyry nie działo się nic ciekawego. Poza niby nie groźnym strzałem gości, który zatrzymał się na poprzeczce.

Emocje rozpoczęły się w drugiej połowie. Trener Fortuny wymienił 3 zawodników i chyba przyniosło to efekt bo goście szybko wyszli na prowadzenie. Paweł Kołodziej dobrze znalazł się na lewej stronie boiska i w sytuacji sam na sam pokonał Kłakusa. 6 minut później było już 0:2. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i zawodnicy Leśnika nie upilnowali wysokiego Tomasza Mazura, który strzałem głową umieścił piłkę w bramce. Zaraz po rozpoczęciu gry Leśnik miał okazję na złapanie kontaktu z przeciwnikiem, ale strzał głową Patryka Serafina na słupek sparował bramkarz Fortuny - Dariusz Kopel. Leśnik atakował czego efektem były kolejne okazje. Centra z rzutu rożnego i znów strzał głową Patryka Serafina kapitalnie obronił bramkarz z Wyr. Później Rafał Białas z rzutu wolnego z około 20 metrów mocno uderzył w poprzeczkę. Pod koniec meczu Rafał Pasternak miał dobrą okazję do strzału z 16 metrów, lecz w ostatniej chwili dopadli go obrońcy gości. Fortuna dobiła Leśnika w 90 minucie wykorzystując błąd obrony. W ostatniej akcji meczu Patryk Serafin mógł strzelić honorowego gola, ale trzeci strzał głową w fantastyczny sposób obronił Kopel.

11.10.2014.(sobota), 15:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 0:3(0:0) Fortuna Wyry

0:1 - Paweł Kołodziej, 52 min

0:2 - Tomasz Mazur, 58 min (głową)

0:3 - Jakub Brzozowski, 90+1 min

Sędziowali: Łukasz Stęchły (główny) oraz Andrzej Celder i Aleksander Frejowski (asystenci)

Leśnik: Wojciech Kłakus - Sebastian Suchan (78.Bartosz Kozyra), Rafał Białas, Robert Hyba, Paweł Myszor - Paweł Targiel, Adrian Chrobok, Dawid Kulisz (46.Rafał Pasternak) - Patryk Serafin, Tomasz Zawadzki (66.Rafał Kalinowski), Marek Jędyczek.

Rezerwowi: Tomasz Kłakus, Dawid Szromek.

Trener: Adrian Cebula.

Fortuna: Dariusz Kopel - Tomasz Szołtysek, Tomasz Mazur, Piotr Gałuszka (46.Jakub Brzozowski), Kamil Strzoda, Marcin Pańczyk, Łukasz Adamczuk, Emil Mikulla (46.Mariusz Kozok), Rafał Adamkowski (46.Tomasz Smykla), Paweł Kołodziej, Wojciech Moroń.

Rezerwowi: Dawid Banaś, Krystian Kaczyński, Rafał Ćmiel.

Trener: Jarosław Kupis.

Żółte kartki: - Jakub Brzozowski (90+1.faul).