Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

31.07.2020

Mecz z rezerwami Krupińskiego rozegraliśmy na starym boisku w Suszcu, które napewno nie będziemy dobrze wspominać, gdyż w sezonie 2010/2011 w ostatniej kolejce właśnie na tym obiekcie przegraliśmy z pierwszą drużyną Krupińskiego 3:2 i spadliśmy z okręgówki.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla Krupińskiego. Marcin Myszor wyszedł sam na sam a Jakub Kania go sfaulował za co został wyrzucony z boiska już w 3 minucie spotkania. Na bramkę Leśnik musiał czekać aż do 35 minuty kiedy to Rafał Białas potężnie huknął z rzutu wolnego. Kobiórzanie swojej przewagi nie umieli udokumentować kolejnymi bramkami. Natomiast gospodarze mieli jedną znakomitą okazję, ale w sytuacji sam na sam z napastnikiem Wojciech Kłakus okazał się lepszy.

Na początku drugiej połowy to Krupiński miał przewagę. Jednak kilkanaście minut później Leśnik zaczął grać swoje. W 65 minucie błąd obrońcy wykorzystał Marek Jędyczek i w sytuacji sam na sam podwyższył prowadzenie. 10 minut później było już po meczu. Centra Pawła Myszora, w polu karnym znalazł się Patryk Serafin, który strzałem z woleja ustalił wynik spotkania.

5.10.2014.(niedziela), 15:00 - Suszec

Krupiński II Suszec 0:3(0:1) Leśnik Kobiór

0:1 - Rafał Białas, 35 min (wolny)

0:2 - Marek Jędyczek, 65 min

0:3 - Patryk Serafin, 75 min

Sędziowali: Tomasz Kuźniarz (główny) oraz Aleksander Frejowski i Jacek Bielecki (asystenci)

Krupiński II: Mateusz Bąk - Tomasz Biber, Jakub Kania, Damian Gabrysiak (75.Artur Gabarski), Piotr Kłóska, Mateusz Neumann, Arkadiusz Neumann, Łukasz Góra (75.Sebastian Dubiel), Marek Kumor, Marcin Mielczarek, Paweł Paździor.

Rezerwowy: Marek Bronny.

Trener: Sebastian Furlepa.

Leśnik: Wojciech Kłakus - Sebastian Suchan (33.Rafał Kalinowski), Rafał Białas, Robert Hyba, Paweł Myszor - Paweł Targiel, Adrian Chrobok, Tomasz Zawadzki (75.Rafał Ulman) - Marcin Myszor, Patryk Serafin (84.Bartosz Kozyra), Marek Jędyczek (80.Krzysztof Gruszka).

Rezerwowi: Tomasz Kłakus, Dawid Szromek.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Paweł Paździor (82.faul) - Sebastian Suchan (24.faul), Paweł Myszor (60.faul), Adrian Chrobok (74.faul), Robert Hyba (82.faul)

Czerwona kartka: Jakub Kania (3.faul).