Aleksander Lipski Trener
Mirosław Woźnica Trener

Kamil Giel

03.05.2022

W 23 kolejce klasy A, Siódemka Tychy pokonała Leśnika Kobiór 1:0(1:0). Jedyny gol padł w pierwszej połowie po strzale z kontrowersyjnego rzutu karnego. Swój rzut karny miał także Leśnik, ale w 92 minucie strzał Karola Jakubczyka z 11 metrów obronił bramkarz Siódemki.

Po tym meczu Leśnik spadł na dwunaste miejsce w tabeli i po wygranych Polonii oraz Gardawic matylko jeden punkt nad przedostatnim miejscem w tabeli.

01.05.2022.(niedziela), 16:00 - Boisko boczne Stadionu Miejskiego w Tychach (sztuczne) (Tychy, Edukacji 7)

Siódemka Tychy - Grodno Leśnik Kobiór 1:0(1:0)

1:0 - Maciej Sternal, 40 min (karny)

Siódemka: Tomasz Szkudło - Samuel Colik, Seweryn Gałuszka (55.Dawid Śmigielski), Kacper Wójciga, Damian Tauliczek (82.Jakub Wrześniewski), Kamil Golimowski, Maciej Ludwiczak (65.Adam Jedynak), Maciej Sternal (70.Łukasz Surlas), Wojciech Orocz, Gracjan Pytel, Tomasz Klimas.

Rezerwowi: Michał Hejna, Paweł Myszor, Aleksander Lipski.

Trener: Aleksander Lipski.

Leśnik: Michał Woźnica - Bartosz Kozyra (70.Rafał Ulman), Aleksander Skrobol, Marcin Myszor, Błażej Kozyra - Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Karol Jakubczyk, Mateusz Kyrcz (64.Kacper Gniadek), Patryk Maiczek- Dmytro Komnatovskyi.

Rezerwowi: Dawid Kreczmer.

Trener: Mirosław Woźnica.

Żółte kartki: Samuel Colik (81.), Kamil Golimowski (90+4.)-.

W 90+2 minucie Karol Jakubczyk (Leśnik) nie wykorzystał rzutu karnego (Tomasz Szkudło obronił).