Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

12.03.2022

W 16 kolejce klasy A, Czapla Kryry przegrała z Leśnikiem Kobiór 1:4. Bramki dla Leśnika strzelili Karol Jakubczyk (dwie), Rafał Pasternak oraz Patryk Maiczek. Honorowego gola dla gospodarzy zdobył grający Trener - Mateusz Czech.

Mecz rozpoczął się kapitalnie dla Leśnika. Na samym początku meczu kapitan - Rafał Pasternak wyprowadził Kobiórzan na prowadzenie. 10 minut później było już 0:2, a bramkę zdobył najlepszy strzelec Leśnika - Karol Jakubczyk, a przy tym golu asystował mu nowy nabytek - Patryk Stefaniak. Leśnik miał pod kontrolą mecz, ale niestety nasza drużyna niespodziewanie straciła gola do szatni, a autorem jej był grający Trener Czapli - Mateusz Czech. Na szczęście podziałało to motywująco na Leśnika - od razu po wznowieniu gry wynik podwyższył wprowadzony w przerwie Patryk Maiczek. Niestety ten zawodnik musiał po 10 minutach od wejścia, opuścić boisko z powodu kontuzji. Wynik ustalił w 53 minucie Karol Jakubczyk. Leśnik był w tym meczu o klasę lepszy i wynik mógłbyć dużo wyższy, gdyby nie nonszalancja i nieskuteczność w ataku. Ale zwycięzców się nie sądzi. Brawo Leśnik!

1:4 - Karol Jakubczyk, 53 min

Sędziowali: Szymon Łoboziak (główny) oraz Leszek Pacyna i Mateusz Jasek(asystenci)

Czapla: Damian Biolik - Wojciech Góra, Mateusz Czech, Mirosław Białoń (28.Michał Gorzko), Patryk Kumor, Krzysztof Palarczyk, Zbigniew Kozber (85.Marcin Smółka), Mateusz Grabowski (75.Mateusz Świerkot), Krzysztof Gorzko (58.Marcin Gruszka), Łukasz Góra, Karol Samulczyk.

Rezerwowi: Kacper Smusz.

Trener: Mateusz Czech.

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik (46.Patryk Maiczek, 55.Bartosz Kozyra), Aleksander Skrobol (80.Karol Machalica), Rafał Białas, Błażej Kozyra - Patryk Stefaniak, Adrian Chrobok (85.Mateusz Kyrcz), Rafał Pasternak, Radomir Kowalski (46.Grzegorz Seweryn), Karol Jakubczyk - Dawid Jakubczyk (85.Rafał Ulman).

Rezerwowi: Dawid Kreczmer.

Trener: Mirosław Woźnica.