PORAŻKA Z ORZECHEM.

To co stało się w meczu XIV kolejki po między Cyklonem Rogoźnik a Sokołem Orzech jest to nie wytłumaczalne. Prowadząc w pierwszej połowie 1:0 i mając mecz pod kontrolą to wychodzimy na drugą połowę i w pierwszej minucie sami strzelamy sobie bramkę na 1:1 a w 66 min tracimy drugą i goście wygrywają spotkanie 1:2. I tak to się zazwyczaj kończy ja się chce przejść obok meczu, zawodnicy myśleli że na stojąco można wygrać mecz, nic bardziej mylnego.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Kamil Wacławik.

Szymon Kraczyński, Krzysztof Sosinka, kpt Łukasz Nowak, Sebastian Złocki, Wojciech Jaguś, Adrian Kardaś, Mateusz Miska, Karol Przybyłek, Teche Abanda, Andrzej Wściubiak,

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Andrzej Płoskonka