Z CZELADZIĄ BEZ BRAMEK.

W sobotnim sparingu Cyklon bezbramkowo zremisował z drużyną CKS -u Czeladź. Mecz rozgrywany był przy dobrych warunkach atmosferycznych dlatego przebiegał w szybkim tempie, ale nie było za dużo sytuacji do strzelenia gola,  Obie drużyny próbowały strzelić bramkę która pewnie dała by zwycięstw. Z przebiegu całego meczu to Czeladzianie byli bliżej umieszczenia futbolówki w bramce ale niestety piłka nie chciała wpaść do bramki,Czeladź to dobra drużyna pewnie w następnym sezonie zagrają w wyższej klasie rozgrywkowej czego im życzymy..

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Andrzej Płoskonka od 46 min Arkadiusz Żerdziński

Adrian Will. Krzysztof Sosinka, Damian Kościelny, Karol Przybyłek Łukasz Nowak, Mateusz Miska Nabil Boukarch,Adam Kostepski. Andrzej Wściubiak, i czterech nowych zawodników.

Mamy nadzieje że od przyszłego tygodnia wrócą już do treningów zawodnicy kontuzjowani.

Michał Woźniak, Mateusz Fabisiak, Wojciech Jaguś, Sebastian Płaźiński.

Kolejnym sobotnim rywalem będzie drużyna Pogoni Ruda Śląska.