WYNIK LEPSZY NIŻ GRA.

W szóstym meczu kontrolnym Cyklon pokonał Pogoń Ruda Śląska 4:1. Mimo przekonującej wygranej nie było to dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny. Przewaga Cyklonu była duża, ale popełnialiśmy dużo błędów w środku boiska. Okazji do podwyższenia wyniku było co niemiara, ale zawodziła skuteczność i nonszalancja. Zawodnicy zamiast oddawać strzały chcieli wjechać z piłką do bramki. Szkoleniowiec Cyklonu  Pan Janusz Iłczyk zagrał eksperymentalnie w defensywie, trzema obrońcami, i na możliwości zawodników z Rudy to się sprawdziło. Szkoda że trener w dalszym ciągu nie może skorzystać ze wszystkich zawodników, mamy nadzieje że w przyszłym tygodniu kontuzjowani zawodnicy wrócą do treningów.

Cyklon wystąpił w składzie: Andrzej Płoskonka.

Damian Kościelny, Karol Przybyłek, Sebastian Płaziński, Krzysztof Sosinka, Mateusz Miska, Wojciech Jaguś, Adam Kostępski,Maciej Danecki, Andrzej Wściubiak, Nabil Boukarch i dwu nowych zawodników.

Zawodnicy rezerwowi nie grający: bramkarz Arkadiusz Żerdziński, Adrian Will.

Bramki strzelili:

Nabil Boukarch  2

Kostepski Adam 1

Krzysztof Sosinka 1

W najbliższą sobotę w Czeladzi zagramy z VI ligowym Górnikiem Piaski..