WYMARZONY WYNIK NA POCZĄTEK ROZGRYWEK.

W sobotę na inaugurację rozgrywek o mistrzostwo klasy okręgowej Cyklon pokonał 4:1 drużynę Zagłębiaka Dąbrowa Górnicza. Goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie po trafieniu w 28 min Rafała Lisa (0:1) i prowadzenie zdołali utrzymać aż do zakończenia pierwszej połowy. Cyklon w pierwszej połowie zagrał zachowawczo, z respektem dla przeciwnika pamiętając porażki w ubiegłym sezonie. W drugiej połowie miejscowi wzięli się do odrabiania jednobramkowej straty, co udało się w 54 min gdy do bramki gości trafił Piotr Stypuła (1:1) a już minutę później wyprowadził Cyklon na prowadzenie (2:1). Wynik na (3:1) z rzutu karnego w 61 min podwyższył Dariusz Janik. W przeciągu siedmiu minut Cyklon strzelił rywalom trzy bramki co przy takiej grze miejscowych jaką zaprezentowali w drugiej połowie nie mogło im stać się już nic złego. Na dodatek w 82 min kropkę nad i postawił Piotr Stypuła strzelając czwartą bramkę I całe spotkanie Cyklon zasłużenie wygrał 4:1. Za dobrą i efektywną grę licznie zgromadzeni kibice podziękowali zawodnikom brawami.