WYGRANA W KROMOŁOWIE

W sobotę w 13 października o godz 15.00 w XI kolejce Cyklon w meczu wyjazdowym zmierzył się w walce o punkty z drużyną Źródła Kromołów. Gospodarze do tego spotkania podeszli bardzo poważnie bo już w czwartej minucie zawodnik Źródła po brutalnym faulu złamał nogę w trzech miejscach zawodnikowi Cyklonu Damianowi Koch . Oczywiście otrzymał czerwoną kartkę ale nie to jest najważniejsze a to czy zawodnik Źródła grający z nr 26 (potwierdzenie nazwiska będzie w komunikacie ŚZPN) powinie uprawiać ta dyscyplinę sporty, bo robiąc komuś taką krzywdę to sami ocenicie tego człowieka po filmie który jest nagrany i będzie puszczony. Czekamy na decyzję wydziału dyscypliny ŚZPN Katowice. Zawodnik poszkodowany 38 min leżał na boisku zanim przyjechała karetka i zabrała naszego zawodnika do szpitala.

Wracając do spotkania to cyklon grając w przewadze oczywiście przeważał ale pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie Cyklon był stroną przeważającą co udokumentował w 51 min strzelając bramkę ( Andrzej Wściubiak ). a w 90 min ten sam zawodnik podwyższy na 0:2 ustalają wynik meczy. Na pewno cieszy zwycięstwo ale smuci strata zawodnika Damiana Koch i to jest wielka niewiadoma czy jeszcze wróci do grania czy to jest już zakończenie przygody z piłką

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński

Mateusz Gruszka, Szymon Kraczyński,( Krzysztof Sosinka od 67 min Mateusz Miska ) Sebastian Złocki, Wojciech Jaguś, Adrian Kardaś, ( Michał Woźniak od 75 min Karol Przybyłek ) kpt Łukasz Nowak, Andrzej Wściubiak ( Damian Koch od 4 min Teche Abanda )

Zawodni rezerwowy: bramkarz Kamil Wacławik.

Bramki strzelił:

Andrzej Wściubiak ( 51 min  90 min )

Żółte katrki:

Mateusz Gruszka 1

Łukasz Nowak 1

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Katowice. Sędzią głównym był Pan Adrian Sopiewski. Na liniach asystowali Panowie Radosław Szpiech i Paweł Poniatwowski.

W XII kolejce Cyklon podejmował będzie drużynę Górnika Bobrowniki Śląskie.