WYGRANA W KOSZTOWACH.

WYGRANA  W KOSZTOWACH.

Na zakończenie rozgrywek sezonu 2023/24 Cyklon w meczu wyjazdowym pokonał drużynę Unii Kosztowy 3:2. Pierwsza połowa nie układała się po myśli gości którzy na przerwę schodzili przegrywając 2:0. Ale w piłce nożnej są dwie połowy, a w drugiej połowie do bramki trafiali już tylko zawodnicy  Cyklonu Rogożnik. Bramkę kontaktową w 65 min strzelił Kuba Białas. Wyrównał w 78 min zawodnik Sebastian Czech który pięć minut wcześniej pojawił się na boisku. Bramkę na miarę zwycięstwa w 90 min z rzutu karnego strzelił niezawodny w tym sezonie Mateusz Gruszka. Gospodarze mieli sporo okazji do zmiany wyniku ale w bramce bardzo dobrze broniła legenda piłki nożnej Marcel Różanka który bronił fantastycznie. Cyklon całe spotkanie wygrał i na koniec rozgrywek zajął wysokie piąte miejsce.