WYGRANA W CHORZOWIE.

W sobotę 31 marca o godz 13.00 przy dobrej pogodzie przyszło zmierzyć się nam z drużyną Wyzwolenia Chorzów. Szkoda że nie graliśmy na boisku głównym tylko musieliśmy gać na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Długo to trwało zanim piłka zaczęła nas słuchać i nie uciekać. Gospodarze po nieporozumieniu po między obrońcami a bramkarzem w 25 min po strzale głową otworzyli wynik (1:0 bramkę strzelił Przemysław Maciejewski. Cyklon po utracie bramki grał coraz lepiej i w samej końcówce po asyście Nabila i strzale Andrzeja Wściubiaka w 44 min (1:1) doprowadziliśmy do remisu. W drugiej połowie gra wyglądała przyzwoicie w 67 min dobrze grający Nabil Boukarch po pięknym strzale głową dał prowadzenie przyjezdnym (1:2).W 78 min jednak nie ustrzegliśmy się błędu i gospodarze zdołali wyrównać (2:2) bramkę strzelił Adrian Nalepa. W samej końcówce 87 min po stałym fragmencie gry z rzutu rożnego gospodarze nie upilnowali Mateusza Gruszkę który strzałem głową umieścił piłkę w siatce gospodarzy co tym samym ustalił wynik meczu na 2:3. Jednym zdanie pod sumując to spotkanie to możemy powiedzieć że wygrała drużyna bardziej doświadczona chociaż długo wchodziliśmy w to spotkanie zanim poczuliśmy boisko. Na pewno cieszą trzy punkty które pojechały do Rogoźnika.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Karol Przybyłek, Mateusz Gruszka, kpt Adrian Will, Krzysztof Sosinka.

(Patryk Matwiejczuk od 45 min Adam Kostępski) Mateusz Miska, (Nabill Boukarch od 70 min Daniel Ryś (Wojciech Jaguś od 80 Artur Chromy) Łuksz Nowak ( Andrzej Wściubiak od 88 min Armando Kurek)

Zawodnicy rezerwowi bramkarz: Andrzej Płoskonka, Maciej Danecki, Damian Kościelny.

Bramki strzelili:

Andrzej Wściubiak (44 min)

Nabil Boukarch (67 min )

Mateusz Gruszka (88 min)

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Tychy. Sędzią głównym był Pan Piotr Bielecki, na liniach asystowali Panowie Robert Warkocz i Aleksandra Łapa.

Kolejnym rywale będzie drużyna Zagłębia II Sosnowiec mecz rozegrany będzie w Rogoźniku.