W MECZU TOWARZYSKIM CYKLON JEDNOŚĆ 3:1

W wtorkowym meczu towarzyskim Cyklon pokonał 3:1 drużynę LKS Jedność Strzyżowice. Goście co prawda pierwsi objęli prowadzenie które utrzymali do zakończenia pierwszej połowy. W drugiej połowie remis dała bramka samobójcza (1:1) po niefortunnym wybiciu piłki przez obrońcę Jedności. Prowadzenie miejscowym dało trafienie głową Emila Gimzi, a wynik meczu na 3:1 ustali Mateusz Miska. Spotkanie to może nie było porywającym widowiskiem ale drużyna ze Strzyżowic to solidny zespół któremu życzymy szybkiego powrotu do kl A. Mecz z Jednością miał na celu wprowadzenie w grę ligową zawodników którzy powrócili z urlopu i danie pograć tym zawodnikom którzy w pierwszych kolejkach grali mało lub wcale. Decyzją szkoleniowca pana Jacka Bobrowicza takich meczy w tym sezonie będzie więcej.