W MECZU DERBOWYM REMIS 2:2.

W minionej XII kolejce derbów  pomiędzy Górnikiem Wojkowice a Cyklonem Rogoźnik mecz zakończył się wynikiem 2:2. Gospodarze pierwsi otworzyli wynik i utrzymali prowadzenie do końca pierwszej połowy, mino że po drugiej żółtej kartce prze gwizdkiem kończącą pierwszą połowę  meczu stracili zawodnika. W drugiej połowie miało być łatwiej dla przyjezdnych, tym bardziej że w 55 min za sprawą Mateusz Gruszki Cyklon doprowadził do Remisu ( 1:1 ). Górnik wcale nie złożył broni i po jednej z kontrze grając w dziesiątkę ponownie wyszedł na prowadzenie ( 2:1 )..Goście dopiero w 85 min za sprawą Oskara Krawczyka doprowadzili do wyrównania 2:2 i takim wynikiem zakończył się ten mecz. Na pewno może być nie dosyt że nie wykorzystaliśmy  gry w przewadze jednego zawodnika bo okazji na zmianę wyniku było sporo.

Kibice licznie zgromadzeni na tym meczu na nudę nie mogli narzekać w tym meczu było wszystko, Były bramki, strzały, walka, kartki dal zawodników, trenerów i były emocje wszystko co można było się spodziewać po meczu derbowym.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Mateusz Gruszka, Michał Skórski, ( Artur Jabłoński kontuzja od 43 min Sebastian Matysiak ) Emil Gimzia, Bartosz Barchan, kpt Andrzej Wściubiak, Marcin Szopa, Oskar Krawczyk, Dawid Wilk.( Sebastian Stankiewicz od 66 min Tomasz Mazur )

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Jan Wróbel.