UNIA LEPSZA PO RAZ DRUGI

W drugiej rundzie Pucharowej Cyklon nie podołał drużynie Unii Dąbrowa Górnicza przegrywając spotkanie 0:3. Goście wszystkie bramki strzelili w pierwszej połowie meczu. Gospodarze w pierwszej połowie zaprezentowali się fatalnie i nie usprawiedliwia to zawodników że nie graliśmy optymalnym składem. Jeżeli dostajesz szanse gry to niestety ale trochę serca i zdrowia na boisku trzeba zostawić i nie ważne że jest to mecz pucharowy, towarzyski czy ligowy. W drugiej połowie co prawda gra wyglądała dużo lepiej, bramki nie zdołaliśmy strzelić, ale kolejnej nie straciliśmy.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Radosław Rotuski od 46 min Arkadiusz Żerdziński.

Krzysztof Sosinka, (kpt Sebastian Płaziński od 46 min Adrian Will) Szymon Kraczyński, Damian Kościelny.

Łukasz Nowak, Wojciech Śmiłowski, Robert Konopka, Wojciech Jaguś, ( Olivier Soboń od 46 min Adam Kostępski) Nabil Boukarch.

Zawodnicy rezerwowi:

Mateusz Miska, Andrzej Wściubiak.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Sosnowiec. Sędzią głównym był Pan Mariusz Grząba. Na liniach asystowali Panowie Paweł Jakubowski i Dariusz Wrona.