TĘCZA SPROWADZONA NA ZIEMIE

W II kolejce zmagań ligowych nasz drużyna rozegrała mecz 16.08.2015 (niedziela) w Błędowie. Miejscowa drużyna Tęczy uważana przez "ekspertów" za "pewniaka" do awansu miała być również pewniakiem do wygrania dzisiejszego meczu, jak to w piłce nożnej bywa drużyna z Błędowa na inauguracje sezonu ligowego na własnym boisku nie zdołała pokonać drużyny Cyklonu Rogoźnik a co więcej gospodarze nie zdołali strzelić ani bramki. W całym spotkaniu gospodarze na pewno dłużej byli w posiadaniu piłki ale w tym sporcie nie oto chodzi. Cyklon dobrze bronił dostępu do swojej bramki, a w ataku był skuteczny. Wynik na (0:1) otworzył w 6 min Piotr Stypuła i tak zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie gospodarze rzucili się do odrabiania jedno bramkowej straty,ale tak naprawdę nie stwarzali większego zagrożenia pod bramką Cyklonu. Najczęściej strzelali obok bramki albo dobrze grająca defensywa przerywała zapędy Tęczy. Gdy zawodnicy z Błędowa przysłowiowo wyszumieli się na boisku to Cyklon w końcówce meczu zadał dwa ciosy pierwszy w 83 min do bramki Tęczy trafił ponownie Piotr Stypuła (0:2), a kropkę nad i postawił w doliczonym czasie gry Jakub Czyżewski.i całe spotkanie Cyklon wygrał 0:3.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Katowice. Sędzią głównym był pan Rafał Rokosz a na liniach pomagali Sławomir Mikuła i Krzysztof Rogalewicz.

.

Powiązana galeria: