REMIS Z WOŹNIKAMI.

W trzecim meczu kontrolnym Cyklon tylko zremisował 1:1 z drużyną z Woźnik. Mimo iż w pierwszej połowie rywale zdołali strzelić nam bramkę to drużyną która więcej miała z gry był Cyklon. Okazji na wyrównanie będąc sam na sam nie wykorzystał Nabil Boukarch który przegrał pojedynek z bramkarzem, W drugiej połowie to już dominująca przewaga Cyklonu udokumentowana bramką ze stałego fragmentu gry. Precyzyjnie wykonany rzut rożny po którym piłka trafiła na głowę Krzysztofa Sosinki który mocnym strzałem z głowy umieścił futbolówkę w bramce. Szkoda że mimo ogromnej przewagi nie udało się strzelić już żadnej bramki a okazji było sporo. Mecz przebiegał w trudnych warunkach, na boisku zalegał śnieg a miejscami lód co miało wpływ na grę.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński od 46 min bramkarz nowy.

Adrian Will, Damian Kościelny, Krzysztof Sosinka,Mateusz Fabisiak, Sebastian Płaziński, Łukasz Nowak, Karol Przybyłek, Wojciech Jaguś, Nabil Boukarch, Adam Kostępski, Andrzej Wściubiak i dwu nowych zawodników.