PRZEKONUJĄCE ZWYCIĘSTWO W KATOWICACH.

W czwartym meczu kontrolnym rozegranym nie typowo bo we wtorek, drużyna Sparty Katowice uległa Cyklonowi 2:5. Sparta pierwsza otworzyła wynik strzelając bramkę na samym początku meczu. Goście szybko doprowadzili do remisu za sprawą Nabila Boukarcha który jeszcze w pierwszej połowie trafił ponownie.i dał przyjezdnym prowadzenie. W drugiej połowie Katowiczanie doprowadzili do remisu ale prowadzeniem nie cieszyli się zbyt długo bo po chwili Cyklon ponownie objął prowadzenia a do bramki trafił Łukasz Nowak. Na 2:4 podwyższył Adam Kostępski a wynik na 2:5 ustalił Nabil Boukarch który był w dniu dzisiejszym nie do powstrzymania. Pod sumując całe spotkanie można zaliczyć grę całej drużyny bardzo pozytywnie, bramki strzelali ci którzy mieli strzelać i obrona nie popełniał jakiś wielkich błędów.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński od 46 min Andrzej Płoskonka.

Adrian Will, Damian Kościelny, Łukasz Nowak, Karol Przybyłek Krzysztof Sosinka, Wojciech Jaguś, Kostepski Adam, Nabil Boukarch, Andrzej Wściubiak, i czterech zawodników nowych.

Bramki strzelili:

Nabil Boukarch  3

Łukasz Nowak   1

Adam Kostępski 1

Kolejnym mecz kontrolny zagramy już w najbliższą sobotę, a rywalem będzie CKS Czeladź