PORAŻKA Z UNIĄ DĄBROWA G.

W przedostatniej kolejce Cyklon uległ drużynie Unii Dąbrowa Górnicza 0:1. Goście zwycięską bramkę strzelili w 14 min do bramki Cyklonu trafił Krzysztof Bąk.Okazje do wyrównania a nawet wygrania meczu były i porzeczka ratowała przyjezdnych a to strzał do pustej bramki obrońca Unii broni głowa. W pierwszej połowie goście prezentowali się trochę lepiej co udokumentowali to bramką. Natomiast w drugiej połowie to wyrównane spotkanie a w końcówce Cyklon przeważał narażając się na kontry.Jeżeli mecz zakończył by się remisowo nie było by to krzywdzące dla ani jednej z drużyn.

Ostatnią kolejkę rundy jesiennej Cyklon rozegra 14.11.2015 r o godz 13.00 w Orzechu z miejscowym Sokołem Orzech.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Artur Flaczek, Roman Kubat, Jakub Czyżewski, (Wojciech Piech od 84 min Mariusz Sikora), Mateusz Miska,(Grzegorz Zemło od 63 min Daniel Wierzbicki) (Artur Pawłowski od 80 min Michał Szadkowski) Emil Gimzia, Mateusz Bobrowicz.Łukasz Janik.

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Dawid Borda, Mariusz Szmigiel.

Żółte kartki: Wojciech Piech 1, Jakub Czyżewski 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Zabrze. Sędzią głównym spotkania był pan Paweł Halamoda. Na liniach asystowali panowie Sebastian Witulski i Janusz Mytych.