PORAŻKA Z NAKŁEM.

Po fatalnej grze w V kolejce Cyklon przegrał 0:2 z drużyną z Nakła Śląskiego. Mimo iż rywal nie był zbytnio wymagający to prezentował się lepiej od gospodarzy co udokumentowali strzeleniem dwu bramek w 72 min (0:1) i 89 min 0:2. W zespole z Rogoźnika nie funkcjonowała dobrze żadna formacja. Ale dość narzekania czas wrócić do gry. W środę 14 września o godz 18.00 zagramy towarzysko z Reprezentacja Ślaska Oldbojów naszpikowanymi ligowcami jak i byłymi kadrowiczami Polski. I w takim meczu trzeba z siebie wykrzesać wszystko bo w innym przypadku rywale skarcą nas bezlitośnie.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Grzegorz Sokołowski.

Sebastian Płaziński, Jakub Czyżewski, (Damian Kościelny od 78 min Wojciech Jaguś) Adrian Will.

Przemysław Radwański, ( Mateusz Miska od 48 min Mateusz Bobrowicz) Patryk Pieśluk, Jaźwic Dawid,  ( Adam Kostępski od 46 min Łukasz Janik), ( Mateusz Bordel od 65 min Wojciech Śmiłowski)

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Arkadiusz Żerdziński

Adam Zbroszczyk, Krzysztof Sosinka,

Żółte kartki:

Damian Kościelny 1, Wojciech Śmiłowski 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Tychy. Sędzią głównym spotkania był Pan Jacek Król. Na liniach pomagali Panowie Ireneusz Golda i Piotr Drabik.

Kolejne spotkanie o punkty Cyklon rozegra na wyjeździe w Błędowie 17 września o godz 11.00 z drużyną LKS Tęcza Błędów. Na to spotkanie będzie podstawiony autokar dla kibiców.

Powiązana galeria: