PORAŻKA W MIASTECZKU ŚLĄSKIM.

Niestety w drugiej kolejce Cyklon w meczu wyjazdowym uległ drużynie Odry Miasteczko Śląskie 2:1. W 30 min Szymon Kraczyński ujrzał drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną i musiał opuścić boisko i Cyklon od 31 min musiał grać w osłabieniu. Gospodarze w 37 min oddali strzał na bramkę i piłka trafiła w obrońcę przyjezdnych i po golu samobójczym Odra objęła prowadzenie (1:0). W 45 min po zamieszaniu w polu karnym i po ewidentnym faulu na bramkarzu Cyklonu który został kopnięty w głowę przez napastnika gospodarzy który próbował przeskoczyć leżącego golkipera gości. Sędzia liniowy prawidłowo podniósł chorągiewkę do góry widząc wykroczenie, niestety piłka wpadła do bramki i sędzia główny bramkę uznał i do szatni na przerwę schodziliśmy przegrywając ( 2:0 ). Gra Cyklonu w pierwszej połowie nie wyglądała dobrze za to druga połowa mimo iż graliśmy w osłabieniu byliśmy drużyną lepszą. W 60 min Andrzej Wściubiak strzela bramkę kontaktową a w końcówce mogliśmy doprowadzić do remisu. Napastnik Cyklonu znalazł się sam na sam z golkiperem gospodarzy i niestety piłkę posłał minimalnie obok bramki.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Andrzej Płoskonka.

Mateusz Fabisiak, Krzysztof Sosinka, kpt Adrian Will, Damian Kościelny.

Szymon Kraczyński, Łukasz Nowak, Karol Przybyłek, Wojciech Jaguś.