PORAZKA U SIEBIE Z CKS- m CZELADŹ.

W minionej XXIII kolejce doznaliśmy porażki z drużyną CKS -u Czeladź 0:4. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 0:1. Na drugą połowę zawodnicy Cyklonu wychodzili z nadzieją szybkiego odrobienia straty jednej bramki. Niestety w drugiej połowie do bramki strzelali już tylko przyjezdni którzy futbolówkę w bramce Cyklonu umieścili jeszcze trzy razy i całe spotkanie wygrali 4:0. Był to najsłabszy mecz w naszym wykonaniu, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, już w niedzielę kolejny mecz na który należy powalczyć o kolejne punkty.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Mateusz Gruszka, Michał Skórski, ( Emil Gimzia od 55 min  Artur Jabłoński ) Bartosz Barchan, Andrzej Wściubiak, ( Marcin Szopa od 18 min Jachna Sebastian ), Oskar Krawczyk, Kuba Białs, Sebastian Stankiewicz ( Sebastian Jachna kontuzja od 85 min Adrian Will ).

Zawodnik rezerwowy: bramkarz Jan Wróbel.