PORAŻKA 3:0 W MIASTECZKU.

Niedziela spotkanie z drużyną Odry Miasteczko na pewno do udanych nie należało. Cyklon mimo iż od 33 min grał w przewadze jednego zawodnika to bezdyskusyjnie całe spotkanie przegrał 3:0. Mimo iż pierwsza połowa na to nie wskazywała kończąc się bezbramkowo, to w drugie połowie grali tylko gospodarze dokumentując dobrą grę strzelają przyjezdnym trzy bramki w (67.74,87 min). Czy na słabą postawę miała kontuzja w 28 min Dariusza Janika który boisko opuścił na noszach, czy brak Emila Gimzi, Mateusza Bobrownicza i Arka Pilszczka. Na pewno jest to materiał do analizy dla szkoleniowca Cyklonu.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Dawid Borda.

Daniel Wiezrzbicki, Wojciech Piech,Mateusz Miska, Artur Flaczek, Łukasz Janik,(Dariusz Janik 28 min kontuzja od 29 min Grzegorz Zemło) kpt Ireneusz Waluś Artur Pawłowski,( Jakub Czyżewski od 73 min Mariusz Szmigiel) Piotr Stypuła.

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Andrzej Płoskonka, Daniel Wolny.

Żółte kartki: Daniel Wierzbicki 1, Artur Pawłowski 1, Mariusz Szmigiel 1.

Kontuzja: Dariusz Janik.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Katowice. Sędzią głównym był pan Rafał Rokosz, na liniach pomagali Krzysztof Rogalewicz i Piotr Polkowski.