PIERWSZA KOLEJKA ZA NAMI

Pierwszą kolejkę o mistrzostwo klasy okręgowej mamy już za sobą w której sześć drużyn zanotowało zwycięstwa, cztery remisy i sześć porażek. Nas interesuje zestawienie pary Cyklon Rogoźnik a Tęcza Błędów. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i podziałem punktów ale kibice na poziom gry i emocje na pewno nie mogli narzekać. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo i można powiedzieć że gospodarze mieli więcej z gry i byli bliże otworzenia wyniku. W drugiej połowie gra nie uległa zmianie Cyklon grał bardzo dobrze co udokumentował za sprawą Wojciecha Jagusia w 87 min strzelając bramkę (1:0) i wydawało się że zwycięstwo dowieziemy do końca. Niestety w doliczonym czasie gry w zamieszaniu pod bramką Cyklonu i nie fortunne wybicie piłki przez obrońcę, która trafiła na siódmym metrze prosto pod nogi napastnika Tęczy który umieścił futbolówkę w bramce i mecz zakończył się remisem 1:1. Minutę wcześniej napastnik Cyklonu mógł dobić rywali strzelając drugiego gola, niestety z jedenastu metrów nie trafił do pustej bramki i chwilę później goście nas skarcili.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Andrzej Płoskonka.

(Łukasz Nowak od 85 min Sebastian Płaziński) Szymon Kraczyński, kpt Adrian Will, Mateusz Fabisiak.

Mateusz Miska, Dawid Jaźwic, (Karol Przybyłek od 67 min Robert Konopka) Wojciech Jaguś

Kostępski Adam (Andrzej Wściubiak od 80 min Dariusz Banduch)

Bramkę strzelił:

Wojciech Jaguś ( 87 min 1:0)

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Katowice. Sędzią głównym był Pan Dawid Cieślok. Na liniach asystowali Panowie Marcin Chejran i Tomasz Cyroń.

W II kolejce 19 sierpnia Cyklon w meczy wyjazdowym zagra z drużyną HKS Odra Miasteczko Śląskie.