ODRA MIASTECZKO ZGARNIA PEŁNĄ PULĘ.

Niestety w przedostatniej kolejce Cyklon nie podołał drużynie z Miasteczka Sląskiego ulegając przyjezdnym 0:3. Był to mecz niesamowitego Tadeusza Urbańczyka który strzelił wszystkie trzy bramki. Spotkanie dla miejscowych rozpoczęło się obiecująco bo już w pierwszych minutach powinniśmy prowadzić ale w dogodnej sytuacji Mateusz Miska posłał piłkę nad poprzeczką. W zamian w 13 min goście nas skarcili wychodząc na prowadzenie (0:1) i utrzymując je do przerwy. Na drugą połowę wyszliśmy z nadziejami że zdołamy doprowadzić do remisu bo gra wyglądała naprawdę dobrze. Niestety dwukrotnie w 68 min i 73 min obrońcy nie upilnowali wspomnianego Tadeusza Urbańczyka  który wygrał Odrze mecz. W drugiej odsłonie nie brakował okazji do strzelenia bramek dla Cyklonu. Z rzutu pośredniego precyzyjny strzał obronił golkiper Odry. Z piętnastego metra Adam Kostępski huknął w poprzeczkę. Po rajdzie Mateusza Bobrowicza który posłał piłkę wzdłuż pola piątego metra gdzie brakło centymetra Przemysławowi Radwańskiemu by umieścić piłkę w pustej bramce.  Z taką drużyną jeżeli nie wykorzystuje się takich sytuacji to nie ma prawa spotkania się wygrać. Mimo wszystko należą się zawodnikom Cyklonu podziękowania za zaangażowanie i walkę bo byliśmy równorzędnym rywalem dla lidera naszej grupy, którym życzymy sukcesów.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński

Przemysław Radwański, Krzysztof Sosinka, Adrian Will. (Damian Kościelny od 87 min Dawid Połedniok)

Łukasz Janik (Wojciech Jaguś od 80 min Jakub Czyżewski) Dawid Jaźwic, (Mateusz Miska od 60 min Wojciech Śmiłowski) (Mateusz Bordel od 60 min Adam Kostępski) kpt Mateusz Bobrowicz.

Zawodnik rezerwowy: bramkarz Grzegorz Sokołowski.

Czerwona kartka:

Łukasz Janik

Żółta kartka:

Przemysław Radwański 1

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Katowice. Sędzią głównym spotkania był Pan Zbigniew Szymanek a na liniach asystowali Mariusz Szymanek i Damian Rokosz.