NA ZAKOŃCZENIE ZWYCIĘSTWO/

W zaległym meczu z VII kolejki który zarazem był ostatnim meczem rundy jesiennej 2017 r Cyklon pokonał drużynę UKS Szopienice 4:0. W pierwszej połowie gospodarze szybo bo już w 5 min objęli prowadzenie po samobójczym trafieniu przez obrońce gości. W drugiej połowie wynik również szybko bo 54 min Łukasz Nowak podwyższył na (2:0). W końcówce meczu miejscowi jeszcze dwa razy zdołali futbolówkę umieścić w bramce rywali w 86 min Andrzej Wściubiak (3:0) i wynik na 4:0 ustalił w 90 min Adam Kostępski. Całe spotkanie można zaliczyć do pozytywnych, W drugiej połowie mieliśmy przewagę i mnóstwo okazji aby zakończyć spotkanie dużo wyżej. Ale najważniejsze że trzy punkty zostają w Rogoźniku,

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Krzysztof Sosinka, Damian Kościelny, kpt Adrian Will, Szymon Kraczyński

Mateusz Miska, (Karol Przybyłek od 46 min Mateusz Fabisiak) Wojciech Jaguś, Łukasz Nowak, ( Michał Woźniak od 60 min Andrzej Wściubiak) (Nabil Boukarch od 80 min Adam Kostępski)

Szymon Kraczyński 1

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Częstochowa. Sędzią głównym był Pan Bartosz Kuc, na liniach asystowali Panowie Piotr Purgal i Konrad Mikołajczyk.