ŁAZY LEPSZE OD CYKLONU.

W sobotę w XI kolejce w meczu wyjazdowym Cyklon uległ Łazowiance Łazy 4:1. Gospodarz już w czwartej minucie obieli prowadzenie a w trzynastej prowadzili już (2:1). Bramkę kontaktowa strzelił Grzegorz Zemło w 42 min i odżyły nadzieje że w drugiej połowie zdołamy doprowadzić do remisu a nawet pokusić się o wygraną bo okazje ku temu były. Niestety Łazy w 62 min strzelają trzecią bramkę i w 88 min czwartą ustalając wynik meczu na 4:1. O ile gra nie wyglądała najgorzej do swojego dnia na pewno nie miał bramkarz Cyklonu Dawid Borda który w tym meczu zastąpił Arkadiusza Żerdzińskiego, taka była decyzja szkoleniowca Cyklonu.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Dawid Borda.

Artur Flaczek, Wojciech Piech, Jakub Czyżewski, (Grzegorz Zemło od 75 min Daniel Wolny) Mateusz Miska, Artur Pawłowski, (Ireneusz Waluś kpt od 86 min Mariusz Szmigiel) Łukasz Janik, Stypuła Piotr, Mateusz Bobrowicz.

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Arkadiusz Żerdziński, Jarosław Katoli.

Bramkę strzelił: Grzegorz Zemło 1

Żółta kartka: Łukasz Janik, 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Bytom. Sędzią głównym spotkania był pan Piotr Skalski, na liniach pomagali panowie Piotr Michura i Patryk Pająk.