CYKLON WYGRYWA 3:1 Z ORŁEM PIEKARY ŚLĄSKIE

W V kolejce Cyklon pokonał piętnastą drużynę naszej grupy LKS Orzeł Biały Piekary Śląskie 3:1. W pierwszej połowie wynik otworzył w 6 min Mateusz Bobrowicz (1:0), jest to bardzo ważne trafienie dla naszego zawodnika który mamy nadzieje wreszcie się odblokował. Na (2:0) w 44 min podwyższył Emil Gimzia. W drugiej połowie ponownie do bramki gości w 73 min trafił Emil Gimzia (3:0) i było już pewne że miejscowy w tym meczu nic złego nie może się stać.  Jest to czwarta wygrana naszej drużyny. Goście co prawda zdołali w 81 min strzelić bramkę kontaktową (3:1) ale to było wszystko na co było ich stać w tym spotkaniu. Początek rozgrywek dla Cyklonu na pewno można zaliczyć do udanych, w pięciu meczach, cztery zwycięstwa i jedna porażka, oby tak dalej.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Arkadiusz Żerdziński.

Arkadiusz Pilszczek, Artur Flaczek, Wojciech Piech, (Mateusz Miska do 78 min Jakub Czyżewski), kpt Dariusz Janik, Ireneusz Waluś, Łukasz Janik, Artur Pawłowski, (Mateusz Bobrowicz 87 min Mariusz Szmigiel) Emil Gimzia.

Zawodnicy rezerwowi: bramkarz Dawid Borda, Mariusz Sikora, Daniel Wolny, Grzegorz Zemło, Daniel Wierzbicki

Bramki strzelili: Emil Gimzia 2, Mateusz Bobrowicz 1.

Żółte kartki: Dariusz Janik 1, Artur Flaczek 1.

Zawody prowadziła trójka arbitrów z podokręgu Katowice. Sędzią głównym był pan Patryk Jańta a na liniach asystowali Sławomir Mikuła i Michał Strzewiczek.