CYKLON REMISUJE Z GÓRNIKIEM WOJKOWICE 2:2

W kolejnym meczy kontrolnym Cyklon podejmował Górnik Wojkowice. Gospodarze jako pierwsi objęli prowadzenie po trafieniu Emila Gimzi (1:0) i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie Górnik doprowadził do remisu (1:1). Cyklon ponownie na prowadzenie wyszedł po trafieniu Piotra Stypuły (2:1) a goście ponownie wyrównali i cały mecz zakończył się remisem 2:2. Było to dobry mecz wykonaniu obu drużyn a wynik nie krzywdzi ani gości ani gospodarzy.

Cyklon wystąpił w składzie: w bramce Dawid Borda.

(Daniel Wierzbicki powrót z wypożyczenia), Mariusz Sikora, (Marcin Stec nowy) (Wojciech Piech nowy) Mateusz Miska, Dariusz Janik, Łukasz Janik, Emil Gimzia, Daniel Wolny, Mateusz Bobrowicz, (Piotr Stypuła nowy) (Marcin Dmowski nowy) Oskar Bugaj.